WARYŃSKI TRADE Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa

Tel:  (+ 48 22) 632 11 64
Fax: (+ 48 22) 632 67 69

NIP: 527-010-46-40

Spółka jest zarejstrowana
w Sądzie Rejonowym
dla m.st. Warszawy w Warszawie;
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS: 0000045537

Wysokość kapitału zakładowego:
2 033 150,00 PLN


Prezes Zarządu
Robert Kędzierski
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail: r.kedzierski@warynski-trade.com.pl


Asystentka Zarządu
Ilona Barczuk-Klep
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail: sekretariat@warynski-trade.com.pl


Biuro Handlowe
Szef Biura – Jolanta Muzal
tel.: (+ 48 22) 632 39 56 wew. 112
fax.:(+ 48 22) 632 67 69
e-mail: j.muzal@warynski-trade.com.pl


Biuro Importu i Eksportu
Dyrektor Biura – Wojciech Knapek
tel.: (+ 48 22) 632 16 40 wew. 111
e-mail: w.knapek@warynski-trade.com.pl


Biuro Serwisu
Kierownik Biura Serwisu – Michał Wawer
tel.: (+ 48 22) 631 97 00 wew. 122
tel.: (+ 48) 663 904 013
e-mail: m.wawer@warynski-trade.com.pl


Biuro Części Zamiennych
Szef Biura – Beata Kulik
ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa
tel.: (+ 48 22) 836 30 29 wew. 110
tel./fax: (+ 48 22) 836 77 85
kom: + 48 663 904 012
e-mail: b.kulik@warynski-trade.com.pl
e-mail: bcz@warynski-trade.com.pl

Zastępca Kierownika Biura Części Zamiennych ds. Sprzedaży
Leszek Łukasiewicz
tel.: (+ 48 22) 836 30 29 wew. 135
tel./fax: (+ 48 22) 836 77 85
kom: + 48 607 282 603
e-mail: l.lukasiewicz@warynski-trade.com.pl


Regionalne Biuro Techniczno – Handlowe w Stalowej Woli
Dyrektor Biura – Piotr Dul
Al. Jana Pawła II 2a
37-450 Stalowa Wola
tel.: (+ 48 15) 844 58 46
kom: + 48 663 904 002
e-mail: p.dul@warynski-trade.com.pl


Biuro Finansowe

Główna Księgowa – Violetta Rył
tel.: (+ 48 22) 632 34 76 wew. 114
e-mail: v.ryl@warynski-trade.com.pl


Kadry
Specjalista ds. Kadr i Płac – Sylwia Duszyńska-Skuza
tel.: (+ 48 22) 632 34 76 wew. 132
kom: + 48 663 904 025
e-mail: s.skuza@warynski-trade.com.pl


Koordynator Projektów – Eryk Kostrzeński
tel.: (+48 22) 632 39 56 wew. 106
kom: + 48 663 904 010
e-mail: e.kostrzenski@warynski-trade.com.pl


 

 

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

 

Newsletter

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.