Kontakt

WARYŃSKI TRADE Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa

Tel:  (+ 48 22) 632 11 64
Fax: (+ 48 22) 632 67 69


NIP: 527-010-46-40

Spółka jest zarejstrowana
w Sądzie Rejonowym
dla m.st. Warszawy w Warszawie;
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS: 0000045537

Wysokość kapitału zakładowego:
2 033 150,00 PLN

 



Prezes Zarządu
Robert Kędzierski
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail: r.kedzierski@warynski-trade.com.pl

Członek Zarządu
Paweł Sobierajczyk
tel.: (+ 48 22) 632 57 73
tel.: (+ 48 22) 632 15 53
e-mail: p.sobierajczyk@warynski-trade.com.pl

Kierownik Biura Zarządu
Joanna Komorniczak
tel.: (+48 22) 632 39 56 wew.104
e-mail: j.komorniczak@warynski-trade.com.pl

Asystentka Zarządu
Ilona Barczuk-Klep
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail: sekretariat@warynski-trade.com.pl


Biuro Realizacji Dostaw
Przetargi Publiczne, Dotacje Unijne
Szef Biura - Jolanta Muzal
tel.: (+ 48 22) 632 39 56 wew. 112
fax.:(+ 48 22) 632 67 69
e-mail: j.muzal@warynski-trade.com.pl

Biuro Exportu i Importu
Dyrektor Biura - Wojciech Knapek
tel.: (+ 48 22) 632 16 40 wew. 111
e-mail: w.knapek@warynski-trade.com.pl

Serwis Fabryczny Maszyn Budowlanych
Kierownik Biura Serwisu - p.o. Michał Wawer
tel.: (+ 48 22) 631 97 00 wew. 122
tel.: (+ 48) 663 904 013
e-mail: m.wawer@warynski-trade.com.pl
Rafał Federowicz
kom: + 48 728 904 033

Biuro Handlu Częściami Zamiennymi
Szef Biura - Beata Kulik
ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa
tel.: (+ 48 22) 836 30 29 wew. 110
tel./fax: (+ 48 22) 836 77 85
kom: + 48 663 904 012
e-mail: b.kulik@warynski-trade.com.pl
e-mail: bcz@warynski-trade.com.pl

Zastępca Kierownika Biura Handlu Części Zamiennych ds. Sprzedaży
Leszek Łukasiewicz
tel.: (+ 48 22) 836 30 29 wew. 135
tel./fax: (+ 48 22) 836 77 85
kom: + 48 607 282 603
e-mail: l.lukasiewicz@warynski-trade.com.pl

Biuro Techniczno - Handlowe w Stalowej Woli
Dyrektor Biura - Piotr Dul
Al. Jana Pawła II 2a
37-450 Stalowa Wola
tel.: (+ 48 15) 844 58 46
kom: + 48 663 904 002
e-mail: p.dul@warynski-trade.com.pl

Główny Księgowy - Adam Sadowski
tel.: (+ 48 22) 632 34 76 wew. 114
e-mail: a.sadowski@warynski-trade.com.pl

Kadry
Specjalista ds. Organizacyjnych, Kadr i Szkoleń - Sylwia Duszyńska Skuza
tel.: (+ 48 22) 632 34 76 wew. 132
kom: + 48 663 904 025
e-mail: s.skuza@warynski-trade.com.pl

Biuro Marketingu i PR
Specjalista ds. Maarketingu i Sprzedaży Internetowej - Maciej Biela
tel.: (+48 22) 632 39 56 wew. 102
kom: + 48 728 989 063
e-mail: m.biela@warynski-trade.com.pl

Koordynator Projektów - Eryk Kostrzeński
tel.: (+48 22) 632 39 56 wew. 106
kom: + 48 663 904 010
e-mail: e.kostrzenski@warynski-trade.com.pl

Copyright © 2014 Waryński S.A. Grupa Holdingowa