Kontakt

Jesteśmy dostępni
w całej Polsce!

Zadzwoń:

(+48 22) 632 11 64

Napisz:

sekretariat@warynski-trade.com.pl

WARYŃSKI TRADE Sp. z o.o.

ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa

Tel:  (+ 48 22) 632 11 64

NIP: 527-010-46-40

Spółka jest zarejstrowana
w Sądzie Rejonowym
dla m.st. Warszawy w Warszawie;
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS: 0000045537

Wysokość kapitału zakładowego:
2 033 150,00 PLN

 


Prezes Zarządu

Hubert Pieknik
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail:h.pieknik@warynski-trade.com.pl

 


Członek Zarządu

Arkadiusz Kurek
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail:a.kurek@warynski-trade.com.pl

 


Asystentka Zarządu

Aneta Michalak-Maciejewska
tel.: (+ 48 22) 632 11 64
e-mail: sekretariat@warynski-trade.com.pl

 


Biuro Handlowe
Jolanta Muzal – Szef Biura
tel.: (+ 48 22) 632 39 56 wew. 112
fax.:(+ 48 22) 632 67 69
e-mail: j.muzal@warynski-trade.com.pl

Biuro Importu i Eksportu
Wojciech Knapek – Dyrektor ds. Innowacji i Handlu Zagranicznego
tel.: (+ 48 22) 632 16 40 wew. 111
e-mail: w.knapek@warynski-trade.com.pl
Jarosław Kawka – Szef Biura
tel.: (+ 48 22) 632 16 40 wew. 107
e-mail: j.kawka@warynski-trade.com.pl

 


Biuro Serwisu
Michał Wawer – Kierownik Biura Serwisu
tel.: (+ 48 22) 631 97 00 wew. 122
tel.: (+ 48) 663 904 013
e-mail: m.wawer@warynski-trade.com.pl

 


Biuro Części Zamiennych

Beata Kulik – Szef Biura
ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa
tel.: (+ 48 22) 836 30 29 wew. 110
tel./fax: (+ 48 22) 836 77 85
kom: + 48 663 904 012
e-mail: b.kulik@warynski-trade.com.pl 
e-mail: bcz@warynski-trade.com.pl

 

Zastępca Kierownika Biura Części Zamiennych ds. Sprzedaży
Leszek Łukasiewicz
tel.: (+ 48 22) 836 30 29 wew. 135
tel./fax: (+ 48 22) 836 77 85
kom: + 48 607 282 603
e-mail: l.lukasiewicz@warynski-trade.com.pl

 


Regionalne Biuro Techniczno – Handlowe w Stalowej Woli

Artur Gujda – Dyrektor Biura

Al. Jana Pawła II 2a
37-450 Stalowa Wola
tel.: (+ 48 15) 844 58 46
kom: + 48 663 904 026
e-mail: a.gujda@warynski-trade.com.pl